postavy ze starshine

17. února 2007 v 20:26 |  Starshine
Conconr(Konr)
Meteor
Tic-Tac(Tykan)
Starshine(Staršajn)
POSTAVY A NĚCO O NICH
Lisa se do Jorviku přistěhovala těprve nedávno. Když překonala svůj strach z jízdy na koni a spřátelila se s podivuhodným koněm jménem Starshine a ostatními děvčaty, její život se náhle proměnil v tajuplné dobrodružství.
Linda je nejchytřejší dívka ze školy. Pořád se nemůže rozhodnout, jestli jsou pro ni důležitější školní povinosti, nebo překážkové dostihy a její kůň Meteor.Linda je nejchytřejší dívka ze školy. Pořád se nemůže rozhodnout, jestli jsou pro ni důležitější školní povinosti, nebo překážkové dostihy a její kůň Meteor.
Anne pochází ze zámožné rodiny a na lidi, k´teří jí neznají, působí trochu arogantním a sebestředným dojmem. Prožívá dobrodružství spolu s ostatními dívkami a její touhou je vydat se na dráhu modelky a moc zároveň trávit čas se svým koněm Concordem.
Alex vyrůstala jako jediná dívka mezi čtyřmi bratry. Díky tomu je sama tak trochu jako kluk a má také přirozený technický talent a vášeň pro nejrůznější stroje. Zbožňuje svého milovaného koně Tin-cana a svého mladšího bratříčka, kterého možná až moc rozmazluje.
Sabine je zlá a tajemná dívka, která chodí s dívkami do školy a komplikuje jim život :o).....Má koně Kaahna, který je velice rychlý a vytrvalý. Sabine je spolčená s panem Sandsem a jeho kumpány a byla to pravděpodobně ona, kdo stíhal Lisu v první epizodě v šestém kole, jako jezdec v červeném...
Pan Herman je správce (majitel) jorvických stájí. Ví o tajemství duchů na koních a o všem, co se stalo a co se stane. Je to hodný a přátelský pán. Ve druhé epizodě mu šlo téměř o život, když měl jeden z rváčů pana Sandse za úkol se o Hermana "postarat". Dívky tenkrát Rváče předběhli a Hermana varovaly..
Zlý, podlý a tajemný chlap, který usiluje o to, zničit duchy na koních a přemoci dobro. Je spolčený se Sabine a má mnoho poskoků - Rvačů. V první epizodě unesl Starshina a v druhé umístil bombu na přehradu a chystal se zničit Jorvik a také zneškodnit Hermana.
Hezký a milý kluk ze školy, kam dívky chodí. Líbí se mu Lisa a on sám se líbí Anne. Zatím se neví, zda je jako postava nějak důležitý, jen doufejme, že není na straně pana Sandse a Sabine.......
Modrý veverčák Fripp, který střeží tajemství duchů na koních a Pandorii. Pomáhá dívkám, pokud si už samy nevědí rady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Atris Moonglade Atris Moonglade | E-mail | Web | 9. července 2007 v 21:41 | Reagovat

1. kůˇn neni Conconr ale Concorde. 3. neni Tic-Tac ale Tin-Can

2 linda linda | E-mail | Web | 17. srpna 2008 v 11:48 | Reagovat

ahoj kuknete na moje estranjy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama