Březen 2007


Další zákony schválnosti

25. března 2007 v 16:01 srandičky
Tak a je tu už čtrvtý díl zákony schválnosti tento díly je v nákém kosmetickém saloně a nezapomente ho naštvat co nejvíc pokud chceš hrát klikni sem a můžeš začít.

Tučnáci

25. března 2007 v 14:46 srandičky
Klikni ¨sem

Oceněníčko za 6.bleskovku

25. března 2007 v 12:18 Bleskovky
Tak konečně je vyřešená 6.bleskovka a opět ji vyhrála Anuli05.
Blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!
Ještě jednou blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Videa k Eragonovy

25. března 2007 v 11:23 Videa

Oceněníčko za 7.bleskovku

25. března 2007 v 11:05 Bleskovky
Tak opět vyhrála Anuli05.Tady máš ceny Any.
Blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ještě jednou blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Řetězák

24. března 2007 v 22:03 moje kecy atd.
Tohle byl dobrej nápad. Mám to od Pegg
A pokud chceš dej si to také na blog a ještě před tím se připiš jako já. :-)
Je to dobrá věcička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jen tak pro darknessku

24. března 2007 v 15:02 moje kecy atd.
Tak tet se rozepište prosím vás napište mi jestli vadí úplně moc že mám pár hrubek v mojem textu?
A prosím vás ještě hlasujte v anketě.

7.bleskovka

24. března 2007 v 12:52 Bleskovky
Tak a je tu konečně další bleskovka pokud chceš soutěžit musíš vyplnit toto:
Nick:
Web:(nebo e-mail)
Tak a už tady jsou otázky.
1.) Kdo je na obrázku?
2.) Jak se jmenuje její celé jméno?
3.) Napiš alespon 3 písničky od ní?
4.) Má dlouhé krátké nebo střední vlasi?
5.) Dopln: Jupí......má..........
6.) Jakou barvu má sníh?
7.) Jakou barvu má mandarinka?
8.) Jak se píše anglicky matematika?
9.) Jak se píše anglicky biologie?
10.) vyjmenuj tři druhy křečků.
11.) Jak se jmenuješ?
12.) Co máš nejradši za jídlo?
13.) Myslíš že máš všechno dobře?
14.) Proč by jsi mněla vyhrát?
15.) Co chceš na diplom?
16.)Chceš aji glitter jméno?
Tak honem čas letí.

Totally spies

23. března 2007 v 21:54 Jetix

sonyx

23. března 2007 v 21:54 Jetix

A.T.O.M.

23. března 2007 v 21:46 Jetix
"POZOR! POZOR!
Všem obyvatelům Landmark City hrozí velké nebezpečí: "Z vězení utekla parta nebezpečných zločinců, mezi nimi i nejhorší ze všech jménem Mr.Pain společně se svým i kumpány nebezpečným vědcem Spydahem a svalovcem Fleshem. Kdo zachrání Landmark City před nevypočitatelnými ničemy? Neopouštějte své domovy , zabezpečte všechny dveře a sledujte Jetix."

Od 10. září pouze na Jetix!
Zbrusu nový animovaný akční seriál A.T.O.M.
Seriál, který Vám posune hranice adrenalinu na maximum.
A.T.O.M. tým tvoří Axel, Shark, Hawk, King a Lionees.

Děj se odehrává v high-tech budoucnosti v rušné metropoli Landmark City. Zachycuje partu pěti mladých rebelů, čtyř chlapců a jedné dívky, kteří se pro své schopnosti dostanou do moderního centra Aquatic. Zde se stanou, díky tak trochu bláznivému vědci Mr.Lee, testovacími piloty prototypů neuvěřitelných vozidel a mají příležitost vyzkoušet jeho nové technické vynálezy. Na jedné straně se tak jako první dostanou k obří TV či nejnovější herní konzoli, na druhé straně však musí jako sehraný tým chránit své město před zločincem jménem Mr.Pain a jeho kumpány.
Na rozdíl od jiných seriálů Vám však A.T.O.M. nepředstaví neporazitelné hrdiny, ale mladé lidi, kteří mají stejně jako jejich vrstevníci, rádi videohry, zábavu, či adrenalinové sporty. Každou sobotu od 07:40 repríza a od 08:05 premiéra.
Od 10. září pouze na Jetix!

Mr Paine
Paine byl parťák Axelova otce ve špionáži, ale to vše se změnilo jedné osudné noci před více než deseti lety. Axelův otec stál v cestě Painova úspěchu, a tak nezbylo než se Axelova otce zbavit. Bohužel se Paine stal zrádcem a jeho kolega ztratil život při výbuchu. Paine vyvázl pouze s jizvami na těle, ale skončil ve vězení. Po deseti letech strávených ve vězení s nejvyšší ostrahou podnikl odvážný útěk spolu s bandou asi sta nebezpečných kriminálníků. Jakmile se dostane zpět do ulic města, snaží se vynahradit veškerý ztracený čas. Brzy se stává šéfem bandy nemilosrdných zločinců.
Paine způsobí obrovský chaos a chce dosáhnout ovládnutí Landmark City, ať už zaplavením města nebo jeho zmrazením. Paine je také posedlý a chce dostat Axela. Naprosto nevypočitatelný, až na hranici ohrožení vlastního života, je Paine časovanou bombou, čekající pouze na spuštění.
Většina epizod, alespoň v prvních třinácti, je o boji Paina a Axela. Avšak Paine nebude sám, pomohou mu jeho kamarádi ničemové.

Spydah
Jeho pravé jméno je Marcel. Z vězení utekl společně s Painem. Je to přízemní genius v oblasti vědy a mechaniky, který si změnil své jméno na SPYDAH. Inspirován roboty napodobujícími hmyz, které tvoří a považuje je za domácí mazlíčky. Je nyní plně zaměstnán svou inteligentní helmou, vybavenou 6 minikamerami, které mají noční vidění a infra červené možnosti. Je také vybaven osmi automatickými pažemi, které mu dodávají velkou sílu, stejně jako úžasnou obratnost a horolezecké schopnosti. Po útěku už jeho tvář neuvidíme.

Flesh
Tento skoro dvoumetrový svalnatý trestanec seděl ve vězení za ozbrojenou loupež a také uprchl s Painem. Když se tito dva chlápci znovu setkají, je to Paine, kdo proměňuje Fleshe v nadupaného svalovce, ničemu, kterému naskakují žíly a který je bezpodmínečně oddaný protřelému zloduchovi Painovi. Svaly se zvětšily, ale navzdory své postavě je trochu zabedněný. Neporadí si s žádnou promakanou zbraní, a proto dává přednost čince, která je jeho jedinou pravou zbraní.

Dragon
Dragon je z dvacáté generace 'ninja vrahů.' Objevuje se v tichosti a odchází zpět do stínů, když vykoná svou práci. Dragon používá tradiční zbraně ninjů. Ale jeho skutečnou zbraní jsou jeho ruce. Dragon je mistrem umění Jo-Lan a když se střetne s Axelem, jejich boje jsou neopakovatelné. Tajemný muž, který moc nemluví, to je Dragon v černém hedvábném kostýmu. Nikdo neví odkud Dragon pochází, čeho se snaží dosáhnout, ale tušíme, že má něco za lubem, když slouží Painovi.

Další ničemové

Poté co se dozvíme o nepřátelství Paina a Axela, přichází v každém dalším díle alespoň jeden nový ničema. Někteří z nich budou pracovat pro Paina, jiní budou jednat pouze pro vlastní prospěch, všichni ale budou nebezpeční. V několika epizodách dokonce vytvoří vlastní tým tzv. "dočasnou alianci", aby vylepšili svou situaci.

Budou to například:

RECOMBO : šílený vědec ala Dr. Moreau, který má schopnost zkombinovat zvířata a lidi.

THE CANNONBALL BOYZ (DĚLOVÉ KOULE): Malá, ale silná dvojčata - bratři, kteří mají úžasné akrobatické schopnosti.

FLARE : Vychytralá slizká potvora, která je využívá svých kouzelných sil a hypnózy k vysílání hodných kluků do světa snů.

Jak vznikl A.T.O.M.
Hrdinové se potkají při jedné reality show, když se pustí do robotů, kteří je pronásledují a v závodě zvítězí. Producent a tvůrce této reality show pan Lee oznámí Axelovi, že zvítězil díky nejlepšímu podanému výkonu. Axel trvá na tom, že by bez ostatních neuspěl, a tak vlastně vyhráli všichni a pan Lee jim dává příležitost stát se jeho zkušebními jezdci.
Později, kdy pan Lee provází tým svým ústředím, procházejí kolem zdi s televizními obrazovkami, které sledují majetky pana Lee, od obchodních domů až po vězení, které vlastní. Právě když se Axel podívá vzhůru, vidí v přímém přenosu útěk z vězení. Zaujme ho to i proto, že vůdce útěku není nikdo jiný než Paine. Axel okamžitě odchází bez toho, že by vysvětlil ostatním proč.
Axel se objeví ve vězení právě ve chvíli, kdy Paine uniká s dalšími dvěmi vězni v obrněném vězeňském autobuse. Axel ho pronásleduje v prototypu od pana Lee ulicemi Landmark City. Nakonec se Axel dostává do spárů Paina, který ho dovleče do staré továrny.
Uvnitř továrny Axel vysvětluje proč kriminálníka pronásledoval. Paine je odpovědný za smrt jeho otce. Paine si uvědomuje všechny souvislosti a je připraven Axela zabít, ale v tom sem vtrhne zbytek Axelova týmu a zachrání ho. Tímto střetem náš tým získává sílu. Až na Hawka, který nikdy nechtěl bojovat proti zločinu a chce odejít z týmu. Naši hrdinové (bez Hawka) zatím pokračují v testování svých nových strojů a výzbroje pod dohledem pana Lee. Je to právě v tuto chvíli, kdy zjišťují, že potřebují více nezávislosti, jinými slovy, najít si své vlastní místo. Ve chvíli, kdy Paine začíná uskutečňovat své plány a snaží se zaplavit zábavní park v Landmark City.
Když se k našemu týmu donese zpráva o potížích v zábavním parku, jsou okamžitě na nohou a spěchají na pomoc. Díky svým skvělým strojům, výbavě a odvážnosti jsou schopni zachránit nevinné, ale jejich život je v nebezpečí, když se objeví Paine a Spydah. Paine už skoro Axela dostává, když v tom je tu Hawk a zachrání kamarádův život a od této chvíle se pomalu vrací zpátky do A.T.O.M.
Na závěr vidíme Axela a Paina v tvrdém boji na vrcholu obrovské přehrady, kde je Paine nakonec zasažen tím samým zařízením, kterým chtěl zničit přehradu. Bláznivě zkombinované zařízení ničemu ozáří a vede k znecitlivění jeho mozku. Vyšinutý Paine prchá, ale ještě Axelovi vzkazuje, že mezi nimi půjde od této chvíle o osobní spor...


Kytičky

23. března 2007 v 21:40 Kytičky

Zase kytky

23. března 2007 v 21:39 Kytičky

další kytky

23. března 2007 v 21:38 Kytičky

Kytky

23. března 2007 v 21:37 Kytičky

Cuketová buchta

23. března 2007 v 21:28 Recepty
Ingredience30dkg hladké mouky
15 dkg cukru
1 prášek do pečiva ,1 vanilkový cukr
1/2 kg cukety nastrouhat
2 lžíce kakaa
1/4 l oleje
špetka soli,1 kávová lžička sodyPostup přípravyingredience řádně promícháme a nalijeme do vymazané formy.Pečeme v mírně vyhřáté troubě asi 40 minut.Po schladnutí zdobíme čokoládovou polevou.A už jen dobrou kávičku a příjemné posezeníFotky


Bavorské vdolečky

23. března 2007 v 21:25 Recepty
INGREDIENCE
400 g mouky
2 lžíce moučkového cukru
špetka soli
20 g droždí
1/4 l mléka
3 lžíce másla
2 žloutky
1 lžíce rumu
500 g rostlinného tuku na smažení
200 ml smetany ke šlehání
150 g kompotovaných brusinek
několik lístečků zelené máty

POSTUP PŘÍPRAVY
Do mísy prosijeme mouku, cukr a sůl. Připravíme si kvásek z droždí, několika lžic mléka a cukru.V hrnci zahřejeme zbylé mléko a máslo. Kvásek přilijeme k mouce. Nakonec vmícháme zahřáté mléko s máslem, žloutky a rum a vypracujeme vláčné těsto, které necháme na teplém místě odležet přibližně 20 minut. Promícháme vařečkou ne elektrickým šlehačem a necháme ještě jednou odpočinout.
Potom nabíráme lžící těsto, Z něhož vytvarujeme pomoučenýma rukama koule. Do jejich středu vytlačíme prsty důlky. Vdolečky usmažíme z obou stran dozlatova v silné vrstvě rostlinného tuku. Necháme vychladnout..
Smetanu ušleháme do tuha. Brusinky necháme okapat. Potom důlky vdolečků naplníme brusinkami a šlehačkou.
Povrch bavorských vdolečků můžeme ozdobit několika zbylými brusinkami nebo zelenými snítkami máty.

Obrázky z The sims 2

23. března 2007 v 21:13 The sims 2
Znáte the sims 2.Připravila jsem pro vás tady pár takovejch docela obyčejných i super obrázků za sims 2.:)))

Tady jsou obrázky ze hry The sims 2 Night live.
Tady tancujou pomalý tanec
Tady zrovna tancujou:))
zrovna se zasnoubili-u večeře
tak tady už je The sims 2:
Slaví narozeniny.....
,,Dneska mi to celkem sekne."říká si dívka u zrdcadla.

Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie
Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie
Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie
Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie
Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie

Moc moc moc moc moc se omlouvám

21. března 2007 v 19:01 moje kecy atd.
Moc se vám všem omlouvám tet poslední dobou moc nemám moc času tak ale od tet ho už mám tak si ho na blog když tak udělám :-) budu moc ráda když mi sem napíšete náký ten komentík díky moc a zatím zdarec!!!!!!!!!!!!!!!!!!