Červen 2007

Au au

27. června 2007 v 22:05 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj děcka dneska jsem si právě rozbila no spíěš natukla hlavu o mříž tak jsem to jen chtěla napsat tak jo papa lidi doufám že se ten notebuk brzičko opraví njn už se těším!!!!!!!!!!!!!!!

Video Bob Sinclar-Rock this party

17. června 2007 v 20:59 | Martula |  Videa
Good video stejně jako písnička.!!!!!!!!!!!

Taneční soutěž

17. června 2007 v 20:56 | Martula |  moje kecy atd.
Ahojik lidi pls mohla by jsem vás poprosit držte mi 19.6.07 pěsti budem s holkama tančit ve škole na soutěži let's dance ps držte nám pěsti jestli to bude možné byla by jsem mocinky ráda a vás mám taky moc ráda za všechny ty hlasy do soutěží a komentáře děkuji za to jen že jsete jsem vlastně přišly jsem moc ráda ža mám aspon takovou návštěvnost jsem s toho štastná mocinky děkuji a hlavně děkuji Domči mojí nejlepší kamarádce že se se mnou neustále baví a snáší ty moje blbé připomínky a taky děkuji Anči zža všechny komentzáře za všechno co mi dovolila a moc ji prosím:Any neruš svůj blog byla by to nesmrtelná škoda zničit tak překrásný blog říkám ti nech ho nebo ho někomu předej ale moc tě prosím neruš ho je to tvoje věc já vím ale mně by to docela mrzelo protože ty máš zjedných nejhezčích blogů vtomto programu!!!!!!!!!!!!!!!!
A proto lidi hlasujte prosím v anketce!!!!!!!!!!!!!!

Já a Katarína Knechtová(Peha)

17. června 2007 v 20:53 Moje fotky
Tak tad jsem zase na koncertě a vyfocená s Katarínou Knechtovou neboli Pehou.

Ovešky všeho druhu

17. června 2007 v 20:32 | Martula

Opišky:)

17. června 2007 v 20:28 | Martula

Opičky:o)


kuk co je to?

16. června 2007 v 14:30 | Martula |  moje kecy atd.
Noviny
Mince
Občanka

Qwed Stefani už mně nudí a místo toho dám něco extra jooo je to sice staré ale je to prostě good!!!!!

16. června 2007 v 13:11 | Martula |  Písně

Bob Sinclar - Rock This Party

Joooo prostě good!!!!!!!!!!!!!!!

I'm sorry

14. června 2007 v 11:06 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj sorry lidi ale na notebuku nefunguje ontoš tak tu moc nejsem ale až se zpraví vynahradím vám budou tu totiž samí nový články ju?Tak se nezlobte nestíhám a ještě k tomu ten intoš a ještě k tomu sui chcu číst tak jo papa lidi už musm jít hrát zas na flétnu mám totiž dnes předehrávky a nechci je skazit tak mi pls dršte pěsti díkes pa :-*

Oceněníčka za 26.bleskovku

6. června 2007 v 20:11 | Martula |  Bleskovky
1.místo Sue gratuluji!!!!!
2.místo Monča gratuluji!!!!
3.místo Barča gratuluji!!!!!
Ještě jednou všem gratuluji!!!!


MEGA 29.bleskovka

6. června 2007 v 19:33 | Martula |  Bleskovky
1.) Napišete mi na e-mail v rubrice Zpráva autorovy pls?
2.) Líbí se ti můj blog?
3.) Co myslíš je zajímaví?
4.) Hodilo se ti z mojeho blogu něco?
5.) Kopírovala si o de mně něco neboj neudu se zlobit klidně tuto otázku vynechej tím že dáš místo odpovědi pomlčku
6.) Co myslíš mám hezké pozadí?
7.) Co myslíš mám hezké záhlaví?
8.) Co myslíš co sem mám ještě přidat?
9.) Máš taky blog?
10.) Co chceš na diplom?
11.) Co máš právě na sobě?
12.) Jakou barvu očí máš?
13.) Máš brýle?(kolikátky dioptrie?)
14.) Jakou máš barvu vlasů?
15.) Kolik měříš?
16.) Kolik je ti let?

Konešně zase další diplomek

6. června 2007 v 19:04 | Martula |  Výhry
Juchů mám další diplomek a je good díky moc ještě jeednou je prostě překrásnej!!!!!!!!!

Ordinace v růžové zahradě-fotky a něco o něm

5. června 2007 v 20:48 | Martula |  Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//Ordinace v růžové zahradě//¨

Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě -
Motto: TV seriál 2005-???? Typ filmu: Rodinný Rok výroby: 2005 Hrají: Sandra Nováková , Linda Rybová , Roman Zach , David Prachař , Tomáš Krejčíř Popis: Začíná nový seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Vstoupíme v něm do třinácté komnaty medicíny do gynekologické ordinace a na porodnicko gynekologické oddělení nemocnice v menším českém městě Kamenici. Hrdiny seriálového příběhu jsou nejen lékaři a zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, blízcí přátelé a také pacientky. Seriál Ordinace v růžové zahradě je zalidněný přitažlivými postavami, které si diváci hned oblíbí. Dosud žádný seriálový tvůrce nenašel odvahu vyprávět divákům příběhy, které se rodí v gynekologické ordinace. Až nyní! Autorka Lucie Konečná rozehrává životní osud obětavé a krásné sestřičky Kamily, která se v životě musí hodně otáčet, aby stihla každodenní kolotoč mezi ordinací, rodinou a nočními službami v nemocnici. Všechno chce dělat perfektně a sotva stíhá Není proto divu, že jednoho dne v návalu práce udělá chybu. Opomenutí, ze které se může vyvinout velký malér A jeho důsledkem může být i smrt.

Obrázky a něco o něm

5. června 2007 v 20:38 | Martula |  Rodinná pouta

Velmi křehké vztahy

Velmi křehké vztahy

Velmi křehké vztahy/Velmi křehké vztahy/ Motto: Tv seriál
Typ filmu: Drama Rodinný Romantický
Rok výroby: 2007
Popis: V seriálu Velmi křehké vztahy se diváci setkají se svými oblíbenými herci, nebudou chybět Viktor Limr, Dana Morávková, Zdeňka Žádníková-Volencová, Miroslav Mejzlík, Saša Rašilov, Alice Bendová, Dan Bambas, Jan Zadražil, Martin Zounar, Hana Holišová, Laďka Něrgešová, Daniela Bambasová, Petr Meissel a mnozí další.

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli.

Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou?

Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou?

Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou?


Něco o filmu Karlík a továrna na čokoládu

5. června 2007 v 20:31 | Martula |  Karlík a továrna na čokoládu

Karlík a továrna na čokoládu

Charlie and the Chocolate Factory

Karlík a továrna na čokoládu - Charlie and the Chocolate Factory
Motto: Připravte se na sladkou příchuť dobrodružství ... Typ filmu: Rodinný Rok výroby: 2005 Hrají: AnnaSophia Robb , Freddie Highmore , Geoffrey Holder , Jordan Fry Popis: Slavný režisér Tim Burton vám přináší další ze svých příběhů, které kvůli jejich neopakovatelnému stylu rozpoznáte na první pohled. Burton se tentokrát ujal oblíbeného románu od spisovatele Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu, který vypráví o excentrickém výrobci čokolády Willy Wonkovi (Johnny Depp) a dobrosrdečném chlapci z chudé rodiny ze sousedství Wonkovy továrny, Karlíku Bucketovi (Freddie Highmore). Ve většině případů mají Bucketovi na večeři prostou zelnou polévku, do které se Karlík hladově pouští jak se svou maminkou (Helena Bonham Carter) a tatínkem (Noah Taylor), tak prarodiči z obou stran.

Jakkoli je jejich domeček malý a nakloněný na stranu, panuje v něm láska a porozumění. Když Karlík večer usíná, to poslední, co vidí z okna, než zavře oči, je velká továrna na čokoládu. A jako každé malé dítě, i on sní o tom, jaké je to asi uvnitř. Ač se to zdá neuvěřitelné, již patnáct let nikdo nezahlédl ani jediného dělníka, který by z továrny vyšel nebo do ní vstoupil, natož jen stín Willyho Wonky - továrna však nadále produkuje čokoládu v neuvěřitelném množství a rozesílá ji do obchodů po celém světě. Jednoho dne vydá Willy Wonka nečekané oznámení. Dá prý svou továrnu otevřít a odkryje "všechna její tajemství a kouzla" pěti dětem, které objeví v jedné z náhodných čokolád přiložený zlatý kupón. Karlíkově rodině by nic neudělalo větší radost, než kdyby to byl právě on, kdo vyhraje, ale všechny okolnosti jsou proti tomu, protože rodina je natolik chudá, že si nemůže dovolit ani to, aby mu k narozeninám koupila Wonkovu čokoládu.

Každý den přicházejí ze světa zprávy o dětech, které v čokoládě objevily zlatý kupón. Zdá se, že Karlík se musí vzdát veškerých nadějí. První zlatý kupón objeví malý jedlík Augustus Gdoule, který nepřemýšlí o ničem jiném, než jak se pořádně nabouchat čokoládou, další je zlá dívenka Veruca Saltini, která ze svého otce vymámí vše, co chce. Třetí je mistryně ve všech možných sportech a velká milovnice žvýkaček Fialka Garderóbová, jejíž jedinou starostí jsou výhry a ceny. Posledním lístkem dětského čtyřlístku je raubíř Mikey Telekuk, který si myslí, že vždycky ví všechno úplně nejlépe.

Karlík a jeho rodina už nadobro ztratili naději - a tu se stane zázrak! Karlík najde na zasněžené ulici bankovku a hned s ní utíká do nejbližšího obchodu, aby si tam koupil Wonkovu pochoutku. Ne snad kvůli tomu, že by nutně chtěl vyhrát. Spíše se těšil na její chuť...a taky potřeboval utišit krutý hlad. Jenže co to? Pod úhledným obalem se cosi zablýskne. Vždyť je to poslední zlatý kupón! A Karlík tedy může do továrny! I jeho dědeček Pepa (David Kelly), který kdysi v továrně pracoval, než ji pan továrník Wonka nadobro zavřel, je úžasnou novinkou natolik rozrušen, že vyskočí z postele jako mladý jelen. Rodinná rada rozhodne, že by to měl být právě dědeček Pepa, kdo by měl Karlíka na jeho jednodenním dobrodružství doprovázet. Jakmile se Karlík dostane dovnitř, je jako u vytržení, protože kam až jeho oko dohlédne, je něco k snědku.

Tým veselých Umpa-Lumpů těží sladkosti z cukrových hor, které jsou hned vedle napěněného vodopádu z té nejlepší čokolády, nebo pádlují na cukrové vikingské lodi s dračí hlavou po proudu čokoládové řeky, která se vine loukami s trávou a stromy z cukrkandlu. Na stromech rostou višňové želatinové krémy ve tvaru květin. O pár místností dál louská stovka cvičených veverek lískové oříšky do čokolády rychleji, než by to dokázal jakýkoliv stroj. A sám pan Wonka řídí dosud nevídaný výtah, který jezdí nejen nahoru a dolů, ale i do stran a křížem, a tak se bleskurychle přemisťuje po své továrně.

Sám Willy Wonka je stejně zvláštní jako jeho vynálezy. Je štědrý, ale ke konvenčnosti má opravdu daleko. Jakoby nepřemýšlel o ničem jiném, než o sladkostech. Jen čas od času se ponoří do svých vzpomínek, o kterých zjevně nechce mluvit. Jak již bylo řečeno výše, Wonka se mimo továrnu neobjevil již několik let. A Karlík a všichni ostatní se mohou jen dohadovat, proč svůj život plně zasvětil čokoládě. Časem se ukáže, že první čtyři děti jsou pěkně nevychované. Jsou natolik zaměřeny na sebe, že si ani Wonkova světa neváží. Jedno dítě vedle druhého je plné závisti, zloby a domýšlivosti, což je nakonec přivede do pěkných problémů.

Když nakonec zbude jen Karlík Bucket, sdělí mu Willy Wonka tajemství, v čem spočívá hlavní cena: vítěz dostane klíče od továrny. Wonka se se svou rodinou nestýká a tak si řekl, že je na čase, aby pro své čokoládové impérium našel nějakého dědice. Někoho, komu může důvěřovat, že bude pokračovat v jeho životním díle. Proto se rozhodl, že si svého nástupce najde mezi těmi, kteří mají rádi to co on: čokoládu. Na počátku celého podniku však ještě Willy Wonka nemohl tušit, že za jeho štědrý čin se mu na oplátku dostane to, po čem vždycky toužil.


Něco o skupině Peha

5. června 2007 v 20:15 | Martula |  Peha

Peha

Datum založení: 1997 Členové: Katarína Knechtová (zpěv)
O skupině: [editovat popis skupiny Peha] PEHA se na slovenské hudební scéně objevila v dubnu 1997. Ve snaze vytvořit novou kapelu se v jedné prešovské zkušebně setkali Katka Knechtová, bubeník Martin Migaš z I.M.T. Smile, klávesista Ďuro Ondko, basák Marek Belanský, kytarista Kajo Sivák z prešovské kapely 67-th. Harlem. Chvíli trvalo, než se sehráli a hlavně začali cítit muziku stejně, protože 67-th. Harlem se věnovaly hudbě na pomezí rocku a
celý popis >>>
Diskografie:
2006Best Of
2005Deň medzi nedeľou a pondelkom
2003Experiment
2001Krajinou
1999Niečo sa Chystá

Shrek třetí-něco o něm a obrázky

4. června 2007 v 18:47 | Martula |  Shrek

Shrek Třetí

Shrek the Third

Shrek Třetí - Shrek the Third
Motto: Konečně máte zelenou! Typ filmu: Animovaný Komedie Rok výroby: 2007 Popis: Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud. Posuďte sami: Král Harold má na kahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on.

Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se rozhodne za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.

Shrek se vždycky opíral o revoluční a naprosto dokonalou animaci a hvězdné hlasové obsazení. Obojí mu zůstalo i ve třetím pokračování, navíc se může pochlubit mimořádně zajímavým hereckým přírůstkem v podání popové ikony současnosti Justina Timberlakea, kterého v české verzi nahradí podobně slavný Vojtěch Kotek. Režie se ujal Chris Miller, který psal ke dvěma předchozím dílům scénáře, a Raman Hui, supervizor animace jedničky i dvojky.

V českém znění:
David Novotný (Shrek), Tomáš Juřička (oslík), Kamila Špráchalová (Fiona), Aleš Procházka (kocour v botách), Růžena Merunková (královna Lilie, Petr Pelzer (Král Harold), Libor Hruška (princ Krasoň), Vojtěch Kotek (Artie)

statistika za měsíc Květen

1. června 2007 v 20:44 | Martula |  Navštěvní kniha
Návštěvy za měsíc:
DenNávštěvyZhlédnutí
1.32201
2.2280
3.4083
4.2297
5.31215
6.57356
7.38249
8.40184
9.45243
10.38268
11.29152
12.46323
13.28114
14.25129
15.41542
16.26158
17.37186
18.41233
19.34109
20.53353
21.34219
22.21116
23.19154
24.44176
25.38183
26.47133
27.39164
28.38170
29.30157
30.44229
31.46258
Celkem:11256234