Červenec 2007

Soutěž o nej song

22. července 2007 v 19:03 | Martula |  Soutěže
takže vyhlašuji SONS (soutěž o nej sound) - kdyby někdo něvěděl :D ....takže vy mi do komentíků pište přihlášky a potřebuji vědět tohle :
1.Jméno
2.Celá adresa blogu
*3.Název písničky
4.Od koho je (ta písnička)
* vy si vyhledáte jakoukoli písničky třeba vaši oblíbenou a napíšete mi název a za tou písničkou se budete reprezentovat.
Vezmu 9 prních

Pls dejte mi hlásek

22. července 2007 v 18:22 | Martula |  moje kecy atd.
Prosím vás pěkně jsem v soutěži o nej song s písničkou Rock this Party a chtěla by jsem vás poprosit komu se tato písnička aspon trochu líbí at mi dá v té soutěži hlásek děkuji moc předem!!!!!!!
Martula

29.bleskovka

22. července 2007 v 9:41 | Martula |  Bleskovky
První tři vyhrávají
Jak se máš?
Byla už si na táboře(dovolené)?
Jak si užíváš prázdnin jaký máš největší zážitek z prázdnin?
Jakou jsem dala barvu desingu?
Víš jak jsem stará?
V jakém městě bydlíš?
Svítí tam u vás slunce?
Nebo prší.

Show Me The Money

22. července 2007 v 8:57 | Martula |  Písně
Kdo má rád Repery jako já tak toto je něco pro něho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Warned!!!!!!!!!!!Upozornění!!!!!!!!!

21. července 2007 v 22:31 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj lidi mám pro vás důležitou správu od 3.8.07 tu nebudu letím do Egypta a nevím do kdy tam budu ale hlavní je at se nezlobíte že tu nic nedávám aby jste právě věděly že jsem pryč tak se zatím mějte ahoj a hezký zbytek prázdnin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Něco o něm

21. července 2007 v 21:22 | Martula |  Edward Speleers
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Profese herec Datum narození: 21.12.1987 Místo narození: Chichester, Anglie Znamení: Střelec

Fanklub Edward Speleers: (2 fanoušci) islanzadi nici Další fanoušci > Chci se stát fanouškem

Fotogalerie (95 fotek): Další fotky >>>
Životopis: [editovat životopis Edward Speleers] Edward John Speleers se narodil 21. 12. 1987 v St. Richards Hospital, Chichester, Anglie. Je jedináček a jeho rodiče jsou rozvedení. Matka se přestěhovala do Španělska a otec pracuje jako finanční konzultant v Londýně. Vyrůstal ve West Sussexu a už od malička ho bavilo hraní. Ve škole se věnoval divadlu, hrál například Hamleta nebo Richarda III. Letos (tedy v roce 2006) úspěšně dokončil školu Eastbourne College. Jeho první role předkamerou byla v krátkém snímečku s názvem Metropolis novozélandského režiséra Charlie Bleakleyho. Účastnil se castingu na roli Petra k filmu
celý životopis >>> Filmografie:
2006Eragon (Eragon) ...Eragon

Za plotem -Obrázky

20. července 2007 v 22:56 | Martula |  Za plotem

Za plotem-Něco o něm

20. července 2007 v 22:55 | Martula |  Za plotem
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Za plotem - Over the Hedge
Originální název: Over the Hedge Motto: Ochutnejte dobrodružství... Typ filmu: Animovaný Komedie Rok výroby: 2006 Hrají: Drew Massey , Jess Harnell , Shane Baumel Popis: Co film, to perla. Podobným skóre se může pochlubit málokteré filmové studio. Společnost DreamWorks Animation to oprávění má. Shrek, Příběh žraloka, Madagaskar. Ani po jejich dalším přírůstku, rodinné animované komedii Za plotem, by se na tomto odvážném označení nemuselo nic měnit.

Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Světácký mýval RJ jim ale vysvětlí, že svět za plotem je "bránou k lepšímu životu", kde podivné bytosti, zvané lidi, žijí, aby jedly, na rozdíl od zvířat, která jedí, aby přežila. Svět lidí je proto logicky k prasknutí nacpaný jídlem, které čeká jen na to, až ho po zimě vyhladovělá zvířátka ukořistí a zbaští. Želvák Verne, dosavadní šéf lesní tlupy, na charismatického mývala hodně žárlí a navíc má z neznámého světa za plotem strach. RJ je ale skvělý manipulátor (navíc s poměrně nekalými úmysly), a tak se gang lupičů ve složení - jedna hyperaktivní veverka, skunčí drsňačka, ježčí rodinka a dvě vačice - záhy začne pod jeho vedením vydávat za plot na výpravy za člověčími lahůdkami. Lidská civilizace ale dokáže být mnohem nebezpečnější, než by čekali. Zvlášť, když jde o její jídlo!

Holky v balíku

20. července 2007 v 22:48 | Martula |  Holky v balíku

Shrek třetí obrázky

20. července 2007 v 22:46 | Martula |  Shrek

Harry Potter a Fénixův řád

20. července 2007 v 22:44 | Martula |  Harry Potter
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Harry Potter a Fénixův řád - Harry Potter and the Order of the Phoenix
Originální název: Harry Potter and the Order of the Phoenix Typ filmu: Dobrodružný Drama Rodinný Fantasy Rok výroby: 2007 Hrají: Bonnie Wright , Harry Melling , James Phelps , Matthew (III) Lewis , Katie Leung , Tom Felton , Oliver Phelps , Warwick Davis , Daniel Radcliffe , Rupert Grint , Emma Watson , Robbie Coltrane , Ralph Fiennes , Michael Gambon , Brendan Gleeson , Jason Isaacs , Gary Oldman , Alan Rickman , Maggie Smith , Imelda Staunton , David Thewlis , Julie Walters , Devon Murray , Tony Maudsley , Richard Leaf , Chris Rankin , Alfred Enoch , William Melling , Joshua Herdman Popis: Nastává pátý rok v Bradavicích,který je pro Harryho Pottera a jeho přátele Rona a Hermionu ještě temnější než obvykle!Lord Voldemort nabyl zpět svou ztracenou moc a ačkoliv se Harry o jeho návratu snaží kouzelnické společenstvo přesvědčit,moc se mu to nedaří a on se tak ocitne v síťi intrik a pomluv.

Na místo učitele Obrany proti černé magii nastupuje ohavná profesorka Dolores Umbridgeová,která je přivrženkyňí Ministerstva kouzel a veškerými možnými způsoby se snaží zpochybnit návrat lorda Voldemorta a ujmout se nastolení řádu v Bradavicích.Harry proto se svými přáteli založí tajnou organizaci zvanou Brumbálova armáda,kde se hrstku studentů snaží učit opravdovou Obranu proti černé magii,aby je připravil na nečekaný boj.

V Bradavicích se vše začne obracet vzhůru nohama,ale Harry i přesto zakusí taje lásky a svůj první polibek.Brzo se však bude muset utkat s lordem Voldemortem a jeho Smrtijedy,zjístí některá další fakta ze své minulosti a ztratí milovaného člověka. Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/

Shrek třetí

20. července 2007 v 22:41 | Martula |  Shrek
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Shrek Třetí - Shrek the Third
Originální název: Shrek the Third Motto: Konečně máte zelenou! Typ filmu: Animovaný Komedie Rok výroby: 2007 Popis: Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud. Posuďte sami: Král Harold má na kahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on.

Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se rozhodne za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.

Shrek se vždycky opíral o revoluční a naprosto dokonalou animaci a hvězdné hlasové obsazení. Obojí mu zůstalo i ve třetím pokračování, navíc se může pochlubit mimořádně zajímavým hereckým přírůstkem v podání popové ikony současnosti Justina Timberlakea, kterého v české verzi nahradí podobně slavný Vojtěch Kotek. Režie se ujal Chris Miller, který psal ke dvěma předchozím dílům scénáře, a Raman Hui, supervizor animace jedničky i dvojky.

V českém znění:
David Novotný (Shrek), Tomáš Juřička (oslík), Kamila Špráchalová (Fiona), Aleš Procházka (kocour v botách), Růžena Merunková (královna Lilie, Petr Pelzer (Král Harold), Libor Hruška (princ Krasoň), Vojtěch Kotek (Artie)

Něco o filmu Holky v balíku

20. července 2007 v 22:39 | Martula |  Holky v balíku
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Holky v balíku - Material Girls
Originální název: Material Girls Typ filmu: Komedie Drama Rodinný Rok výroby: 2006 Režie: Martha Coolidge Hrají: Hilary Duff , Haylie Duff , Anjelica Huston , Maria Conchita Alonso , Lukas Haas , Lukas Haas , Marcus Coloma , Henry Cho , Brandon Beemer , Dennis Lee Kelly , Philip Casnoff , Larry Poindexter , Timothy Davis-Reed , Alejandro Rose-Garcia , Benji Madden , William Barillaro , Miguel A. Gaetan , Kim Estes Popis: Tanzie (Hilary Duff) a Ava (Haylie Duff) Marchatt jsou mladé,krásné a bohaté dědičky kosmetické firmy Marchatta.Jejich život připomíná pohádku,ovšem až do té chvíle co zemře jejich otec.Multimilónová firma Marchatta je před krachem - a tak se Tanzie a Ava musejí postavit na vlastní nohy a začít žít jako obyčejné smrtelnice. Jedinná možnost jak zachránit firmu je,že ji prodají mstivé konkurenci.To se,ale sestrám nezamlouvá a tak se nevzdávají - vyrážejí pátrat po minulosti jejich podniku.A jak by mohl tento příběh skončit jinak než happyendem?

Once In Every Lifetime

20. července 2007 v 22:37 | Martula |  Písně

Obrázky

20. července 2007 v 22:20 | Martula |  Edward Speleers
Edward SpeleersEdward SpeleersEdward Speleers

Nový desing

20. července 2007 v 12:20 | Martula |  moje kecy atd.
Ahojte lidi jak se vde jak se máte tak co říkáte na můj new desing pskl pište do komentářů jak se vám líbí a hlasujte v anketce předem díky!!!!!!!!!!!!!!!

Colorka do soutěže od Anuli05

20. července 2007 v 11:00 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj mám tu colorku do souutěže od Anuli05 a vy mi prosím taky písněte jestli se ¨vám líbí a nedivte se že tam je přezdívka sely někdy se tak představuju :):):):):):):):):):):):):):):):)
A až budfe hlasování poprosím vás prosím o hlásek díkes předem zatím pa lidi

Statistika za měsíc Červen

14. července 2007 v 10:03 | Martula |  Navštěvní kniha
Návštěvy za měsíc: červen
DenNávštěvyZhlédnutí
1.41125
2.47196
3.3583
4.2137
5.2569
6.38177
7.40155
8.29186
9.33131
10.34130
11.29117
12.37177
13.34134
14.35123
15.42187
16.30177
17.46171
18.34107
19.2972
20.1955
21.2457
22.37114
23.2675
24.34165
25.33120
26.36137
27.34149
28.30149
29.3466
30.41190
31.00
Celkem:10073831

Náušnice

13. července 2007 v 19:29 | Martula |  Náušnice