Srpen 2007

diplomek

28. srpna 2007 v 18:21 | Martula |  VýhryFantastická čtyřka

23. srpna 2007 v 9:33 | Martula |  Fantastická čtyřka
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Fantastická čtyřka - Fantastic Four
Originální název: Fantastic Four Motto: Připravte se na Fantastické.. Typ filmu: Akční Sci-fi Rok výroby: 2005 Hrají: Ioan Gruffudd , Jessica Alba , Chris (V) Evans , Michael Chiklis , Julian McMahon , Jim Meskimen , James C. Mathis III , Barry Dennen , Bob Joles , Robin Atkin Downes , Quinton Flynn , Peter Lurie , Joe Alaskey Popis: Vynálezce, astronaut a vědec Dr. Reed Richards (Ioan Gruffudd) stojí jen krůček od uskutečnění svého celoživotního snu - expedice do středu kosmické bouře. K Reedově kosmické výpravě se připojuje jeho nejlepší kamarád, astronaut Ben Grimm (Michael Chiklis), vedoucí genetického výzkumu a Reedova bývalá přítelkyně Sue Storm (Jessica Alba) a také její horkokrevný mladší bratr, pilot Johnny Storm (Chris Evans). S hlavním sponzorem celé výpravy, Victorem Von Doomem (Julian McMahon), za zády se vydávají na nejdůležitější expedici svého života.
Mise probíhá zdárně až do okamžiku, kdy Reed zjistí, že se mýlil v odhadu rychlosti blížící se bouře. Během několika minut je vesmírná stanice pohlcena mraky kosmické radiace, které způsobí závažné změny v genotypu všech členů posádky. Jejich DNA je nevratně pozměněna. a stejně tak jejich budoucnost.

Důsledky mutací se začnou projevovat brzy po návratu na rodnou planetu: Reed získá schopnost libovolně natahovat své tělo a jako vůdce celé skupiny získá přezdívku Mr. Fantastic. Sue - nyní Invisible Woman - se dokáže zneviditelnit a vytvářet pevná silová pole. Johnny se díky své schopnosti vzplanout a kdykoliv vzlétnout stane známým jako Human Torch. A Ben, jehož transformace je nejvíce šokující, se promění v nadlidsky silné monstrum s oranžovou kůží, která je tvrdá jako kámen - Thing.

Tyto genetické mutace se jim společnými silami podaří obrátit v obrovské přednosti. Rozhodnou se využít svých výjimečných schopností k tomu, aby překazili zlomyslné plány nyní také zmutovaného Dr. Dooma a ochránili obyvatele New Yorku před všemi dalšími nebezpečími, která by je mohla ohrozit.
Astronauti. Hrdinové. Celebrity. Pro celý svět jsou Fantastická čtyřka. Sobě navzájem jsou si rodinou.

Fantastická čtyřka je založena na nejdéle vydávaném komiksu z produkce nakladatelství Marvel, který v průběhu let zaslouženě získal pomyslný titul nejlepší komiks na světě. V poslední době se dočkalo filmových adaptací několik dalších komiksů Marvelu - za zmínku stojí především X-Men a Spider-Man.

Fantastická čtyřka the Silver Surfer

23. srpna 2007 v 9:14 | Martula |  Fantastická čtyřka
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Fantastická čtyřka a Silver Surfer - Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Originální název: Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer Motto: Připravte se na další fantastické dobrodružství. Typ filmu: Akční Sci-fi Rok výroby: 2007 Hrají: André Braugher , Ioan Gruffudd , Jessica Alba , Chris (V) Evans , Michael Chiklis , Julian McMahon , Gonzalo Menendez , Kerry Washington Popis: Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer čeká čtveřici superhrdinů dosud nejtěžší protivník - tajemný posel Silver Surfer, který přiletěl z hlubin vesmíru, aby naši planetu připravil na její zánik. Zatímco křižuje celý svět a zanechává za sebou spoušť, musí Reed, Sue, Johnny a Ben odhalit jeho velké tajemství a zvrátit situaci dříve, než se stane zcela beznadějnou. Fantastická čtyřka a Silver Surfer je pokračováním hraného filmu, založeného na jednom z nejslavnějších komiksů všech dob. První díl, který se objevil v kinech v létě 2005, vydělal v kinech po celém světě 330 milionů dolarů a stal se jedním z nejúspěšnějších DVD titulů v historii společnosti 20th Century Fox.

V roce 2005 se filmovému publiku poprvé představila Fantastická čtyřka - slavné kvarteto superhrdinů, kteří od roku 1961, kdy jim na stránkách sešitu Fantastic Four #1 vdechli život legendární tvůrci ze stáje nakladatelství Marvel Stan Lee a Jack Kirby, tvoří neodmyslitelnou součást komiksového světa. Hlavním posláním čtyř superhrdinů, kteří mají centrálu ve slavné newyorské Baxter Building, je pomáhat světu a ochraňovat jej před zlem.

Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer se filmařům podařil rozšířit záběr prvního dílu a obohatit jej o nové postavy a nová dobrodružství. "Na scénu tentokrát přichází nová postava, která patří k nejúžasnějším komiksovým hrdinům všech dob. Zvedli jsme laťku v oblasti kaskadérských kousků, akce i počítačově renderovaných postav," říká režisér Tim Story. "Chtěl jsem, aby tento film patřil k té hrstce pokračování, kterým se podařilo překonat originál - aby v něm bylo více vzrušení, dramatu, humoru i akce," říká scénárista Don Payne.

V České republice patří komiksová předloha k velmi žádaným artiklům na knižním trhu. První díl série přilákal do kin tisíce milovníků světa nakladatelství Marvel a stala se tak jednoznačně jednou z nevíce žádaných filmových komiksových adaptací.

Bradavice skola

22. srpna 2007 v 17:50 | Martula |  Reklamky
Ahjo tady je menš reklamka do školy čar a kouzel v bradavicích pokud budete mít zajem přihlášky jsou v rubrice moudrý klobouk A tady je odkaz: www.hrad-bradavice.blog.cz

klik je to sranda

19. srpna 2007 v 19:58 | Martula |  srandičky
Klik je to sranda:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Girlfriend

19. srpna 2007 v 19:18 | Martula |  Písně

Já vás moc moc moc moc prosím o jeden hlásek

18. srpna 2007 v 10:00 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj lidi prosím já vás moc prosím dejte mi hlásek na této stránce http://anuli05.blog.cz/0708/2-kolo-sonc#komentar A až budete chtít a řeknete mi tak vám dám taky za vás hlásek tak předem dík a pa!!!!

Odkaz dračích jezdců

17. srpna 2007 v 14:26 | Martula |  Odkaz Dračích jezdců
V této rubrie máte šanci být ve fantazii příběhu pokud se chcete příhlasit vyplnte toto:
Jáká postava chceš být(jméno)?
Jaké chceš mít zvíře(zvíře mít nemusíš)?
Jak se bude jmenovat?
Tet řekni pravdu chtěl by si aby jednou ve světě byli dračí jezdci?
Prosím pokud si zaregistrován čti si každý dl co napíšu Dračí legenda a tří jezdkyně děkuji ti a už se na tebe těším
Tak toto je přihláška až nás bude víc do příběhu napíšu podrobnosti kde si příběh budeme vymýšelet
A pamatujte každý hraje za seme nikdo nemůže hrát za někoho jiného pokud si zvolíte postavu mějte pocit že ste jí a vcitte se do tak jako to dělám já uvidíte že potom se vám rosprostře fantazie do všech stran!!!!!!!!!!!Tak jako mně pořád si přeju aby jednou byla Dračí jezdec a měla tu poctu mít.............draka!!!!!!!

Nezapomente se hlásit

16. srpna 2007 v 19:18 | Martula |  moje kecy atd.
Nezapomente se hlásit do soutěží ještě stále do song soutěže chybí 3 členové a do soutěže o nej blog je ještě hodně míst!!!!!!!!!!!!!A spousta dalších soutěží!!!!!!!!!!!!!!!

30.bleskovka

15. srpna 2007 v 22:14 | Martula |  Bleskovky
Jak se jmenují moji tři draci z mojeho příběhu?
Jak se jmenují tři města v měm novém příběhu?
Jak se jmenují tři děvčata v mém novém příběhu?
Honem honem honem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oceněníčko za 29.bleskovku

15. srpna 2007 v 22:12 | Martula |  Bleskovky
1.
2.
3.
Blahopřeji všem

Obrázky z Filmu Harry Potter a Fénixův řád

15. srpna 2007 v 21:52 | Martula |  Harry Potter
Kopírovat pouze se zdrojem a z dovolením jinak jestli zjistím že to máte z mojeho blog tak bude následovat něco strašného!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/
Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/Harry Potter a Fénixův řád/Harry Potter and the Order of the Phoenix/

Něco o filmu Harry Potter a Fénixův řád

15. srpna 2007 v 21:41 | Martula |  Harry Potter
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Harry Potter a Fénixův řád - Harry Potter and the Order of the Phoenix
Originální název: Harry Potter and the Order of the Phoenix Typ filmu: Dobrodružný Drama Rodinný Fantasy Rok výroby: 2007 Hrají: Matthew (III) Lewis , Tom Felton , Katie Leung , Oliver Phelps , Warwick Davis , Devon Murray , Harry Melling , Bonnie Wright , James Phelps , Daniel Radcliffe , Rupert Grint , Emma Watson , Robbie Coltrane , Ralph Fiennes , Michael Gambon , Brendan Gleeson , Jason Isaacs , Gary Oldman , Alan Rickman , Maggie Smith , Imelda Staunton , David Thewlis , Julie Walters , Joshua Herdman , Tony Maudsley , Richard Leaf , Chris Rankin , Alfred Enoch , William Melling Popis: Nastává pátý rok v Bradavicích,který je pro Harryho Pottera a jeho přátele Rona a Hermionu ještě temnější než obvykle!Lord Voldemort nabyl zpět svou ztracenou moc a ačkoliv se Harry o jeho návratu snaží kouzelnické společenstvo přesvědčit,moc se mu to nedaří a on se tak ocitne v síťi intrik a pomluv.

Na místo učitele Obrany proti černé magii nastupuje ohavná profesorka Dolores Umbridgeová,která je přivrženkyňí Ministerstva kouzel a veškerými možnými způsoby se snaží zpochybnit návrat lorda Voldemorta a ujmout se nastolení řádu v Bradavicích.Harry proto se svými přáteli založí tajnou organizaci zvanou Brumbálova armáda,kde se hrstku studentů snaží učit opravdovou Obranu proti černé magii,aby je připravil na nečekaný boj.

V Bradavicích se vše začne obracet vzhůru nohama,ale Harry i přesto zakusí taje lásky a svůj první polibek.Brzo se však bude muset utkat s lordem Voldemortem a jeho Smrtijedy,zjístí některá další fakta ze své minulosti a ztratí milovaného člověka.

Draci z příběhu

15. srpna 2007 v 19:55 | Martula |  ff: Dračí legenda tří jezdkyní
A nezapoměnte hlasovat v anketce díkes a pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sekiell
Mládě
Normální
Enttirlla
Mládě
Normální
Slenkirla
Mládě
Normální

ff: Dračí legenda tří jezdkyní 1.díl

15. srpna 2007 v 19:40 | Martula |  ff: Dračí legenda tří jezdkyní
Dračí legenda tří jezdkyní
1.díl
Tři děvčata jménem Jelie,Artnia a Gyndrioe
Kdysi dávno před mnoha a mnoha sty lety bylo podle tří děvčat jen pár vesnic a pár větších měst a i přesto každé děvče žilo v jiné vesnici obehnanou skalami.I když tyto dívky si musely shánět potravu a spaní sami.
Byli těmi komu říká Dračí jezdci ty o tom ještě nevěděly ale brzy na to příjdou sami.!!!!!!!!!!Tři děvčata která budou zachraňovat svět před vyhynutím se jmenují první která přebývá ve vesnici Sapiem(Sejpijem)se jmenuje Jelie(Dželí)a její 16 let druhá již přebývá ve vesnici Elipiell(Ejpiel)se jmenuje Artnia(Artn)a je jí 15 let třetí již přebývá ve vesnici Lismiie(Lismí)a jmenuje Gyndrioe(Gyndrí)a je jí 15 let .Jednu noc když už byl měsíc vysoko nad vesnicemi troje děvčata se vždy šly dívat na hvězdy.Jelie se dívala a kochala se tím pohledem ale najednou jí vyrušilo ostré světlo které mířilo na samotnou špičku skály Jelie tam honem letěla a za chvíli tam doběhla na samé špičce této skály ležel velmi uhlazený modrý kámen Jelie ho vzala a schovala pod kožíšek co vždy nosívala vzala si ho sebou do svého přístřešku a tam ho dala do slámy.Ale zajímavost byla že i ostatním dvou děvčatům se stalo úplně to samé až na to že Artnia měla Oranžové vejce a Gyndrioe měla zelené. Udělaly úplně to samé co Jelie a šly spát.Ráno se probudily a šly si shánět potravu všechny tři byli přesvědčené o tom že si kámen nechají!Když přišly do přístřešku najedli se a začaly si prohlížet kámen najednou v něm něco uslyšely a položily ho dál od sebe do slámy z kamene se začalo něco líhnout kámen praskl a na zemi stál Modrý,Oranžový a zelený tak trochu se zutrmácely a prohlížely si svoje vlastnitele najednou si dívky na draka sáhly a začala je pálit dlaň koukli se na ní a na ruce měli vyrytého do krve draka.Najednou si uvědomily co je to za zvíře a vzpomenuly si na to že draci byli všichni vyhubeni až na posledních pět vajec. Tak si je děvčata pojmenovala.Safírový drak tomu dala Jelie jméno Sekiell,Oranžovému drakovy dala Artnia jméno Enttirlla a Zelenému drakovy od Gyndrioe dala jméno Slenkirla.
Pokračování za 14 dní.

OPlsky hlásněte pro mně

15. srpna 2007 v 14:59 | Martula |  moje kecy atd.
Plsky lidi hlásněte pro mně tady jsem tam jako sely
a pls ještě tady tam jsem jako Martula díky za hlásky a papa

Statistika za měsíc červenec

15. srpna 2007 v 14:29 | Martula |  Navštěvní kniha
Návštěvy za měsíc: Červenec
DenNávštěvyZhlédnutí
1.2664
2.35149
3.23119
4.3487
5.32157
6.3292
7.1894
8.2099
9.2243
10.26127
11.2156
12.42208
13.3293
14.2276
15.2495
16.28150
17.22108
18.2263
19.1775
20.36175
21.39118
22.37128
23.47130
24.104261
25.87269
26.53126
27.57130
28.4092
29.57191
30.47167
31.2667
Celkem:11283809

Mám pro vás good správu!!!!!!!

15. srpna 2007 v 11:12 | Martula |  moje kecy atd.
Ahoj lidi mám pro vás good zprávu rozhodla jsem si udělat ještě jeden příběh a to s třemi dračicemi a třemi jezdkni.A začne to tak že jsou tři děvčata sirotci a objeví na skále dračí vejce.Dál už se dozvíte v příběhu který dnes napíšu.